1

Téma: ZL

Po WIPE ZL ktoré mi ostanú sa budú prenášať na nový season ? Nemám moc čas hrať teraz a už asi ani nebudem túto season ale ostalo mi dosť ZL tak by ma zaujímalo ako sa to bude riešiť, či sa to bude prenášať na nový season alebo ako .. Novú season budem hrávať, túto už zrejme nie ..

Palec nahoru

2

Re: ZL

Ahoj j za prvé jestli bude dalši SS se vůbec neví a za druhé sem slyšel že se bude předvadět jen ta menši většina jestli vůbec .... ( ve hře se řikalo že max 50 zlt bude převod )

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

3

Re: ZL

Ahoj,

dovolím si potvrdit, co psal Soun, opravdu nevíme, kdy a jestli bude wipe. Osobně doufám, že ještě DaeMU pokračovat bude, ale několik měsíců si to asi ještě vezme, opět předpokládám. Obecně je tlak hráčů na to, aby se Zlaté nepřeváděly. Dává to smysl, protože Zlaté nemají být předmět spekulace, ale forma poděkování serveru v minimální míře za finanční podporu provozu projektů, které máme a připravujeme. Žel, jakmile hráči ke konci seasony vyslídí šanci, tak začnou na ostatních parazitovat tak, že prodávají itemy, protože ví, že bude wipe a ostatní si to třeba ještě nestihli najít. Z tohoto důvodu, ale i z důvodů, že hráči už vlastně dvě nebo tři seasony po sobě docela hlasitě volali, aby po wipu nebyla spuštěná hra a nebyly tam účty s několika sty Zlatými, tak aby se ideálně nepřevádělo nic. Pokud se nepletu, tak jsme i minule volili nějaký kompromis.

Tak či tak, jestli bude wipe a hráč podpoří server bezprostředně před tím, třeba jeden nebo dva týdny, určitě budu první, kdo se bude snažit prosadit, aby se mu Zlaté nějak rozumně převedly. Je to vše o dohodě, ale jde o princip, aby na tom hráč nebyl bit. Tolik za mě, co k tomu mohu říct. Ale oficiální informace a postup žádný není. Dokud nevíme, zda a kdy bude wipe, nemůžeme tohle uvažovat. Snad to dává smysl. smile Jestli něco bude známé, budeme to zveřejňovat na webu.

Já osobně bych Ti doporučil si Zlaté užít ve hře nyní. Velmi brzo představíme nějaké další zpestření do hry, takže hrát dále bude stát za to a tyto bonusové zpříjemnění hry se na to mohou hodit.

Z

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!