1

Téma: BC+7, nepada most

ahoj, mam pořád problém že mi v BC nepadá dolu most, je to tak v 8 z 10 případů, a je jedno jaky BC to je.
když je v BC více lidí tak vidim jak ostatní přeběhnou přes most ale já nemohu protože mě nespadne.
mam pocit že je to možná kvůli opravnému "balíčku" pro vstup do Calmes (místo 400 lvl snižuje na 250-300) který sem dal zeus ale teď nemohu najít odkaz na ten topic.

Druhá věc je takový návrh zvýšit drop dílů na výrobu vstupenek do BC+7, teď padají jen občas v aidě na začítku a to je asi tak vše. zato BC+8 padaj od aidy, přes icarus, stadko2, všechny Kanturu a ostatní mapy. lidi s 3rd Q mají možnost si to sebrat prakticky kdekoli. poprosil bych zavést BC+7 aspon do stadka celého a tarkanu 1,2. i tak zůstane mnoho lokací kde pada BC+8.

Palec nahoru

2

Re: BC+7, nepada most

Ahoj, upřímně si nemyslím, že to bude spojené s opravou Calmness. Ten problém nastává tak nahodile, že se nám nepodařilo přijít na příčinu, třeba mě se to nestalo nikdy a to jsem zkoušel BC v dobu, co se to řešilo klidně 10x. Co se týče vstupenek, zkusím se podívat na ten drop, jak to nyní je. Každopádně si musíš uvědomit, že BC8 je pro celou levelovou škálu 3rd Quest postav, zatímco BC7 je pro nejvyšší level postav bez questu.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

3

s tím mostem něco bude, taky se mi to několikrát stalo v BC8 smile
Vyhodu má SM, muže za most portnout.

Palec nahoru

4

mě ten port nejde (moc daleko)

Palec nahoru

5

Ahoj, no to sa stava a jeto problem uz od minulej season. A dokonca mne sa to stava takmer kazde BC
preto ti poradim aby si nezabil  napr. ked si sam BC mas zabit 40 monstier  aby ti padol most tak skus zabit tie priseri az ked budes stat u mostu.
Dalej niekedy pomaha len vratit sa cez cele BC spät       a znova prist k brane.

Otázky a odpovede:
- Čo je to globalizácia?
- Smrť lady Diany.

- Na základe čoho ste tak usúdil?
- Anglická princezná so svojím egyptským priateľom havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom bručal holandský motor, ktorý šoféroval Belgičan, čo slopal škótsku whisky, ktorého prenasledoval taliansky paparazzi na japonskej motorke. Následne sa ich snažil zachrániť americký doktor indickými liekmi. A toto všetko poslali Tebe, Slovákovi, ktorý je oblečený vo vietnamských šatách, čučíš do tajvanského monitoru a v ruke máš čínsku myš.

Palec nahoru

6

tak schválně, kam jsme se od května posunuli?

dnes 12.8. BC+8 v 21:30 a 22:30 bugly most, nešlo přejít ani portovat
další hráč co tam byl se mnou měl stejný problem

Palec nahoru

7 Naposledy upravil: Gregor (2017-08-12 23:25:01)

GeraIte, tahle chyba byla už minulou sezónu tak si nech těch narážek, že kam se kdo posunul, jelikož zrovna v tomhle není chyba ani u Zeuse ani u Flashfoxe

Palec nahoru

8 Naposledy upravil: geralt (2017-08-13 18:33:31)

most možná opravit němůžou, ale že kundun pořád nedává GP to vědí taky dlouho a pořád nic, další věc je CS je to nahlášený přes 3 týdny a pořád hrad vlastní zaniklá G, když se chce dát registrace nejde to a cela hra se sekne, pomuže jen rlg, a to že se na opty za zlaté a vše okolo toho čeká neúměrně dlouho to taky ví a nic s tím nedělaj, proč to nemůže dělat někdo kdo je aspoň 2x týdně aktiní ?

Palec nahoru

9

Me se to stalo uz taky ale na bc8 do toho jeste dalsi bc potom nebyl Q ...divny kolikrat no..GooGee

Palec nahoru

10

je možné přidat ručně W coint body za Q v BC, který nemohu splnit kvůli nespadlému mostu?

např. dodám 10 screenu z 10 BC kde nespadl most a kvůli tomu jsem nemohl získat 1000 W cointů a vy mi je přidáte ?
bylo by to fér

Palec nahoru

11

Ahoj, já jsem v tom BC byl třeba nespoečetněkrát, protože poslední dobou testuji nějaké věci, co se dropu týče. A nikdy jsem ten problém prostě neměl. Upřímně nevím, jestli je to specifikum jen na DaeMU a jinde s tím problém nemáš. Ale zkusil bych pro jistotu přeinstalovat klienta a zajistit, že máš správné spojení.

Pokud by hráč měl nějaké problémy nadále, tak se můžeme na něčem domluvit. Ale odměna za BC náleží jen tomu, kdo ten item donese a na to Ti asi jeden jediný screenshot stačit nebude.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

12 Naposledy upravil: geralt (2017-09-21 20:55:01)

jo chápu, ale nestává se to jen mě, ale i lidem v G a ostatním se kterými jsem v BC jen to sem nejdou napsat a berou to jako fakt.
občas most mě spadne, ale druhému hráči co je se mnou v BC nespadne, tak jeho tam mohu na 2x portnout jako SM a na jeden port to není (je to cca o 1 podle dál než jde port)

edit:
pokud jsem jediný v BC a dam screen buglého mostu tak se pro Q zbran nedostanu

Post's attachments

Screen(09_21-13_35)-0000.png 696.17 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Palec nahoru